FMN Expertteam Hospitality & Soft Services

Het Expertteam ‘Hospitality & Soft Services’ inspireert en voedt de facility professional van morgen met kennis en kunde rondom gastvrijheid en facilitaire dienstverlening. Over de grenzen van ons brede vakgebied heen verwerven we nieuwe inzichten. We benaderen de uitdagingen waar we voor staan vanuit zowel de eindgebruiker als de aanbieder en de opdrachtgever.

Waar werken we nu aan?

We vervolgen onze podcasts, artikelen en events over gastvrijheid en dienstverlening. Ook keert ons eigen concept The Hospitality Lab terug. We heropenen de deuren van ons lab om je mee te nemen in een inspirerende wereld van onderzoek, experimenten en innovatie.

Publicaties van dit Expertteam:

In de afgelopen jaren heeft dit Expertteam bijgedragen aan diverse publicaties, zoals artikelen, whitepapers, podcasts en webinars. Hier vind je in één overzicht de interessantste publicaties van het Expertteam. Let op: whitepapers zijn alleen te downloaden door (ingelogde) leden van FMN. Ben jij nog geen lid van FMN? Bekijk dan op deze pagina meer over ons lidmaatschap.

 

Actieve leden binnen het Expertteam:

 

Irma Flore

Irma Flore
Contactgegevens:
irma@floreerthospitality.nl

 

Denise Heijers

Denise Heijers-Blommers
Contactgegevens:
denise.heijers-blommers@nn-group.com

Hanneke Kézér

Hanneke Kézér
Co-voorzitter
Contactgegevens:
hanneke@tgwconsultancy.nl

 

Michiel van Noort

Michiel van Noort
Co-voorzitter

Contactgegevens:
michiel@firstmate.nl

Evelien de Beer

Evelien de Beer
Contactgegevens:
evelien.debeer@ifmec.nl

 

 

Vragen, opmerkingen of tips?

Vind je een van onze onderwerpen interessant en wil je deelnemen aan een van deze projecten, dan komen we graag met jou in contact. Vind je alle onderwerpen interessant en wil je een actief FMN-lid worden? Sluit je dan aan bij ons Expertteam. Neem gerust contact met ons op door een mail te sturen naar de voorzitter van het Expertteam. 

Michiel van Noort
Stuur een e-mail naar Michiel